Samsara 06.- 08. 5. 2022

POBYT JE OBSAZEN, PŘIHLÁŠKY UŽ NEPŘIJÍMÁM.

 

V květnu zrelaxujeme a protáhneme se v příjemném prostředí statku Samsara. Samsara je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem putování a znovuzrození. A právě proto byl statek otevřen a já doufám, že po covidové odmlce takové znovuzrození zažijete i se mnou 🙂

Na Samsaře naleznete vše, co k duševní i fyzické pohodě patří - ubytování v krásných pokojích, kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby.

Penzion je umístěn v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších oblastí naší přírody - v Moravském krasu. Toto místo si jako jedno z mála dokázalo zachovat panenský ráz, který vás určitě okouzlí.

Jógový program

Na podložce můžete v mém doprovodu strávit až 8 hodin během soboty a neděle. V pátek budete mít prostor se aklimatizovat, zajít si na procházku  a večer si odpočinout ve wellness.

Jednotlivé lekce budou sestavené tak, aby si přišli na své jak začátečníci, tak pokročilí. Cvičit se bude v prostorném sále, kde nás nikdo a nic nebude rušit.

Možná se k nám připojí i Hanka - https://hankavildomcova.cz/ - zaměřuje se na jógu v kanceláři na na odstraňování bolestí v zádech a šíji.

A na co se můžete těšit?

 • pánevní dno - trochu teoretická hodina, ale důležitá pro pochopení toho, jak naše tělo funguje. Ukážeme si, jak pánevní dno vypadá (já to třeba poprvé pořádně zjistila až ve svých 42 letech :-)), z jakých se skládá vrstev a naučíme se je aktivovat a uvolňovat. Ukážu vám souvislosti mezi pánevním dnem, chodidly a oblastí krku, nakousneme fakt, že na pánevní dno se nestačí dívat jen pohledem fyzického, ale je třeba i pohledu energetického a emočního.Správně fungují pánevní dno je klíčem k tomu, aby vaše tělo bylo v lepší kondici, aktivovala se a udržela se v něm energie a zvýšila se vaše chuť do života.
 • pevný střed těla a pánevní dno - navážeme na teoretickou hodinu z rána (není nutné ji mít ale za sebou, pokud chcete na tuto hodinu přijít, ale pokud ji absolvujete, zážitek z této hodiny bude jistě větší :-))Projdeme si pár cviků, díky kterým se pánevní dno zaktivuje, zpevní se ale i celý střed těla. V leže, sedě, ve stoje. Takové, které budete moct dělat na zastávce autobusu, v kanceláři na schůzce nebo si z nich sestavíte celou praxi na podložce.
  Naučíme se se pánevní dno a střed těla používat správně při každodenních činnostech.A pro ty, kterým jemné cviky budou málo, přidám i něco šťavnatějšího 🙂
 • powerjóga - hodina taková, jakou ji ode mě převážně znáte - silovější, se střídáním pozic, při kterých posílíte svaly, ale i je uvolníte a protáhnete, zakončená relaxací.
 • office jóga - pokud máte sedavé zaměstanání, hodina určená přesně pro Vás. Dostanete tipy, jak se protáhnout na židli, jak ulevit zatuhlé šíji před obrazovkou počítače.
 • partnerská jóga a techniky provedení pozic - budeme cvičit ve dvojicích. Nepůjde o plynulou hodinu, "vypíchneme" pár asán, které jsou základem jógové praxe a ukážu Vám, jak je provádět tak, aby Vaše tělo netrpělo a abyste si z nich odnesli co nejvíc. Věřím, že zažijete dosud nepoznané 🙂 A jakmile Vaše tělo jednou okusí, jaké to je dělat danou pozici nově, nebude chtít už jinak.
 • relaxační hodina - jóga není jen o fyzickém provádění pozic, setkáte se v ní s dechovými a relaxačními technikami, z nichž část Vám na této hodině nabídnu. Doprovodíme je pozicemi z jinové jógy, při kterých se tělo krásně protáhne a při kterých se zaktivují jednotlivé energetické dráhy (meridány). Naučíte se jednoduché triky, jak zvládat stres.
 • jemná ranní jóga - poslední hodina víkendu. Využijeme z ní všechno, s čím se setkáte na předešlých hodinách s ohledem na to, že budeme cvičit ráno před snídaní a po dvou dnech, kdy si Vaše tělo a mysl odpočinuly, ale zároveň dostaly zabrat

 

Ostatní program

Volný čas si organizujete sami. Můžete celý víkend proklábosit 🙂 nebo vyrazit na výlety po okolí. Můžete si také domluvit masáže (dostupnost maséra/masérky bude záležet na zájmu o masáže) nebo si odpočinout ve wellness - jeden vstup v délce 90 minut je v ceně pobytu a naplánovaný na páteční večer (sauny a vířivka)

Vyjádření zájmu o  masáže je součástí přihlášky na pobyt. Pokud bude dostatečný, domluvím maséra/masérku a teprve potom budeme řešit závazné přihlášení.

Ve volném čase můžeme vyrábět, pokud budete chtít.

Harmonogram pobytu

Příjezd je možný v pátek od 15:00, odjezd v neděli do 10:00.

Přesný program včetně jídla a vstupu do wellness je k dispozici zde.

Ubytování

Penzion nabízí ubytování ve dvoujlůžkových pokojích, jednom rodinném pokoji a apartmánu. U každého pokoje je možnost zvolit si oddělená lůžka postelí nebo zanechat manželskou verzi. (volíte si v přihlášce)

Dvoulůžkové pokoje jsou navržené tak, abyste v nich nalezli soukromí a pohodlí nezbytné k zaslouženéhomu oddychu. Každý z originálně stylizovaných pokojů je vybaven dvěma oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, koupelnou s WC a neopakovatelnými výhledy do okolí. Samozřejmostí jsou wifi ZDARMA, televizor a lednička.

Apartmán má dva samostatné pokoje.

Stravování

Pobyt je s polopenzí, s možností dokoupení plné penze:

 • snídaně formou švédského stolu
 • oběd a večeře výběr z nabídky dvou jídel - večeře jsou součástí ceny pobytu, pokud budete chtít oběd, vyberte si jej v přihlášce. Oběd stojí 235 Kč. Výběr z jídelního lístku na místě bohužel z kapacitních důvodů není možný.

Cena

Cena za víkendový pobyt (obsahuje ubytování, jógový program, stravování formou polopenze, rekreační poplatky, 1 vstup do wellness - sauna a vířivka v délce trvání 90 plus 15 minut) je 3990 Kč.

 • oběd za příplatek - výběr z menu - 235Kč (peníze se buou vybírat také dopředu)
 • masáže, pokud budou, budete platit na místě, možná dopředu budu vybírat nějakou zálohu.
 • cena je splatná na účet 2700804957/2010 (Fio banka)

Storno podmínky

Při stornu pobytu 40 a více dní před nástupem pobytu bude zaplacená záloha vrácena v plné výši.

Storno podmínky - můžete za sebe poslat náhradníka, jinak při zrušení pobytu storno poplatek

 • 30-15 dnů předem – 50% z ceny pobytu bez večeří a jógového programu
 • 14-7 dnů předem – 75% z ceny pobytu bez večeří a jógového programu
 • 6 a méně dnů předem – 100% ceny pobytu bez večeří a jógového programu

Přihlášení

Přihlásit se můžete na následujícím odkazu

Komentáře jsou vypnuty.