Kde cvičím

V současné době se můžeme se potkat nejvíce na skupinových lekcích. Jsou vhodné pro všechny stupně pokročilosti, starší osoby i těhotné ženy, pokud jógu praktikovaly už před otěhotněním. Pokud vám skupinové hodiny nevyhovují, můžete vyzkoušet hodiny soukromé, případně povedu Vaši skupinu, třeba i ve firmě. Hodinu přizpůsobím plně vašich potřebám a časovým  možnostem.

Jednou za čas organizuji i víkendové pobyty s jógou, kurzy pánevního dna, obličejové jógy a jógy hormonální.

Skupinové lekce

Skupinové hodiny probíhají v mnou pronajatých prostorech, kde je dostatek místa, v létě také většinou venku. Nemám vlastní studio, ani v žádném necvičím.

Hodiny jsou otevřené, skupina může být pokaždé jiná, i když často ji tvoří "známé tváře". Vůbec nevadí, že na hodinu jdete poprvé, že nemáte žádné zkušenosti.

Velikost skupiny je průměrně 10-15 lidí, muži i ženy, občas i někdo náctiletý.

VÍCE ZDE>>

Kurzy

Kurzy/ semináře/ workshopy jsou několikahodinové až víkendové akce, zaměřené na specifickou oblast - nejčastěji pořádám kurzy obličejové jógy, pánevního dna, hormonální jógové terapie, případně prodloužené hodiny jógy nebo několik lekcí jdoucích těsně za sebou.

Víkendy s jógou

Jógové víkendy pořádám většinou dvakrát do roka - na jaře a na podzim. Vybírám penziony v blízkém okolí Brna, které se mi zdají něčím vyjímečné a kde se budeme cítit jako v bavlnce.

Čeká nás několik hodin jógy denně, většinou i jiný doprovodný program jako wellness, přednášky nebo tvoření, těšit se můžete na výborné jídlo.

Někdy nejezdím sama, ale beru si s sebou i posilu.

VÍCE ZDE>>

Soukromé hodiny

Pokud raději cvičíte doma, sami, nevybrali jste si z nabídky žádné z mnou nabízených skupinových lekcí nebo preferujete ještě více individuální přístup, tak jsou pro vás určeny tyto hodiny.

VÍCE ZDE>>

Online hodiny

Online hodiny probíhají na platformě Google Meet. Není potřeba nic instalovat, kliknete na odkaz a čekáte, až Vás na hodinu pustím.

Hodiny probíhají v daný okamžik, z hodin nejsou záznamy.
Pár videí můžete zhlédnout také na youtube kanálu.

Firemní hodiny

Nestíháte si zajít na jógu ráno před prací nebo naopak po ní? Nebo se vám prostě nechce, protože si rádi pospíte nebo večerní čas trávíte raději s rodinou? Obědovou pauzu nemáte tak dlouhou, abyste stihli dojet do studia a aspoň 45 minut odcvičili?

Řešením by pro vás mohly být hodiny přímo ve firmě, kde  pracujete, v čase, který bude vám a vaším kolegům vyhovovat.

VÍCE ZDE>>

Komentáře jsou vypnuty.