Reference

S Andrejkou cvičím již více než 10 let. Její přístup k cvičení je velmi laskavý a příjemný. Prošla jsem kurzem pánevního dna, účastním se ráda i jógových víkendů, kde je skvělá atmosféra. Momentálně jsem se přihlásila do kurzu obličejové jógy, která je vedena online, v malé skupince, což je velmi příjemné. Jsem nadšená a těším se na další aktivity s Andrejkou!
 - Martina K. -
Jóga s Andrejkou je balzám pro tělo i duši. Protáhne svaly, o kterých člověk ani nevěděl, že má. Celá hodina je neskutečná harmonie. Nejlepší jóga, jakou znám.
 - Nicol -
Tvoje lekce jógy jsou balzámem pro mé tělo
- Jana -
Velmi precizně vedené lekce, kladete důraz na detail provedení a skvěle motivujete k dalšímu posunu…Skvělá relaxace po cvičení…Prostě skvělé 🙂
 - Katka -
Na hodiny powerjogy s Andreou chodím už 3 roky. Velmi mi to pomáhá s hybností zad. Andrea je příjemná lektorka, která vždy poradí, jak správně cvičit, případně dopomůže ke správnému provedení polohy. Dokáže dobře připravit hodinu podle přání a nálady cvičenců. Její hodiny určitě doporučuji všem zájemcům.

 - Petr - 

S Andrejkou jsem strávila víkendový pobyt. Jela jsem plna očekávání, která byla dalece překročena. Andrejka je pohodová, své hodiny má promyšlené do poslední minuty, dokonce i relaxace, kterým jsem se do té doby bránila, byla pro mě přínosem... je profík! Vřele doporučuji!
 - Janka - 
Vaše hodiny cvičení jsou poctivě a dobře vysvětlené či názorně ukázané.
Pravidelným cvičením mám zpevněné tělo, lépe se pohybují, mám lepší stabilitu, nemám takové bolesti v bočních vazech na krku a hlavně se cítím dobře. 
 - Dáša -

Lekce power jogy jsem navštěvovala pravidelně v Žebětíně cca 4 roky. Cvičení s Andreou bylo pohodové, dobře vedené k procvičení celého těla. Díky cvičení jsem přestala trpět bolestmi krční páteře a přivedlo mě k pravidelnosti díky tomu, že probíhalo v místě mého bydliště. Mohu jen doporučit.

- Radomíra -

Lekce power jógy pod vedením Andrejky byla moc příjemná. Program hodiny byl promyšlený, lektorka se každému věnuje jak správně polohu provést. Dobře jsem si protáhla celé tělo a na konci byla velmi příjemná relaxace . Lektorku mohu jen doporučit, dokonce moje dcera navštěvovala její hodiny dětské jógy a byla moc spokojená a nadšená!
- Zdenka -
S Vámi se mi cvičilo opravdu velmi dobře, měla jsem srovnání s jinými lektory power jogy. Váš styl a přístup mne nejvíce vyhovoval. Děkuji za Vaše hodiny.
- Jolana -
S Andrejkou se cvičí skvěle, umí to dobře podat, baví mě to. Díky její józe mě nebolí záda.
- Zuzka -
Vaše lekce jsou krásně vedené, příjemné a srozumitelné pro začátečníky i pokročilé. Jóga víkend byl velmi motivující k dalšímu pokračování s jógou. Už teď se těším na další víkend s Andreou.
 - Eva - 
Osobně jsem s Vámi necvičila, docházeli moje děti. Pokud můžu shrnout tak: Díky Vaší józe jsme si pořídili Lali cvičí jógu. Děti díky Vašim lekcím pak byly samy schopny cvičit podle písniček. V průběhu roku často velmi rády nejen mě převáděly různé jógové pozice a užívaly si, že je umí. Vykreslovaní mandal děti taky evidentně tuze bavilo.
- A -
Celkově jsem spokojena s Tebou a s power jogou jako takovou. Neměnila bych nic! Joga mi pomáhá pri bolestech v zádech a celkově se díky ní skvěle protáhnu a o psychické pohodě nemluvě. Je to pro mne super relax a odreagování.
Dříve jsem vstávala až 4x za noc k malé a díky soustředění se na vlastní dýchání jsem zvovu usínala bez problémů. Těší mne, že se postupně dostávám do složitějších pozic. Je moc příjemné na konci cvičení relaxovat a úplně vypnout a soustředit se jen na vlastní myšlenky. Bez tvých hodin bych toho během dne nikdy nedosáhla 🙂 Děkuji za příjemné, profesionální hodiny a budu se těšit na další! 🙂
 - Petra - 
Zúčastnila jsem se víkendového jógového pobytu a byla to má první zkušenost s jógou. Nejen, že pobyt byl na krásném místě a sešla se fajn parta lidí, ale hlavně Andy je profesionálka - líbí se mi, ze dokáže zaujmout a motivovat, vysvětlit a dohlížet na klienty, je vidět, že jógou žije a dokáže to pozitivní přenést na nás ostatní. Hodiny měla svědomitě a poctivě připravené a dokáže je přizpůsobit těm, kdo začínají nebo jsou prokročilí - každý si přijde na své. Určitě doporučuji! 
 - Eva- 
"Hodiny s Andreou se mi moc libíly. Vždycky vystihla, co skupina právě potřebuje. Po hodině jsem se vždy cítila výborně psychicky a taky jsem měla uvolněné klouby a přitom zpevněné svaly."
 - Jana - 
Naše dcera Baruška navštěvovala Vaše lekce dětské jógy , které se jí velmi líbily. Byly to příjemně strávené odpolední hodiny v rodinném centru.  Oceňuji Váš přístup k malým dětem, víte jak je zaujmout, lekce byly pestré, střídaly se různé činnosti, cvičení bylo provázené dětskými písničkami, básničkami, děti protáhly svá těla, učily se správně dýchat, zklidnit, umět relaxovat, nechybělo ani výtvarné tvoření na závěr každé lekce.. 🙂 
Děkujeme a doporučujeme! 🙂
- Jana -

Komentáře jsou vypnuty.