Vinice Hnanice 15. – 17. 9. 2023

Víkend je obsazený, děkuju.

Přihlášky nechávám otevřené ještě pro ty, které se mnou o víkendu mluvily a rezervaci jsme si potvrdily ústně nebo mailem.

........................................................................................

Babí léto strávíme na jižní Moravě ve vinařství v Hnanicích, Budeme sice bydlet v pivovaru, který patří pod vinice, ale příležitost ochutnat zdejší víno rozhodně bude.

Vinařství Vinice-Hnanice bylo založeno v roce 2001. O dva roky později bylo vysazeno prvních 103 hektarů vinic v Hnanicích a tím byla obnovena historie vinařství v obci. V současnosti firma hospodaří v Hnanicích na 320 hektarech vlastních mladých vinic. V sortimentu jsou vína s certifikátem VOC i vína oceněná na řadě soutěží.

Ubytovaní budeme ve dvoulůžkových pokojích v penzionu pivovaru, zároveň ale budeme moct využít wellness a masáže v místním hotelu.

Jógový program

Na podložce můžete v mém doprovodu strávit 7 hodin. Jednotlivé lekce budou sestavené tak, aby si přišli na své jak začátečníci, tak pokročilí. Cvičit se bude v prostorném sále, kde nás nikdo a nic nebude rušit.

A na co se můžete těšit?

- pánevní dno  - trochu teoretická hodina, ale důležitá pro pochopení toho, jak naše tělo funguje. Ukážeme si, jak pánevní dno vypadá (já to třeba poprvé pořádně zjistila až ve svých 43 letech :-)), z jakých se skládá vrstev a naučíme se je aktivovat a uvolňovat. Ukážu vám souvislosti mezi pánevním dnem, chodidly a oblastí krku, nakousneme fakt, že na pánevní dno se nestačí dívat jen pohledem fyzického, ale je třeba i pohledu energetického a emočního.Správně fungují pánevní dno je klíčem k tomu, aby vaše tělo bylo v lepší kondici, aktivovala se a udržela se v něm energie a zvýšila se vaše chuť do života.

Projdeme si pár cviků, díky kterým se pánevní dno zaktivuje, zpevní se ale i celý střed těla (hluboký stabilizační systém). V leže, sedě, ve stoje. Takové, které budete moct dělat na zastávce autobusu, v kanceláři na schůzce nebo si z nich sestavíte celou praxi na podložce.

Zároveň si zacvičíme pár bioenergetických cviků, díky kterým v těle uvolníte emoce z pánve a uvolněnou energii rozprostřeme do zbytku těla.

 - obličejová jóga - obličejová jóga je přirozeným a neinvazivním způsobem, jak zmírnit a zpomalit stárnutí Vaší pleti. Stejně jako posilujeme a protahujeme svaly na těle, můžete posilovat a protahovat obličejové svaly. Naučím Vás sérii cviků na zjemnění vrásek na čele, kolem očí, rýhy kolem nosu, zpevnění tváří a krku. Sami si pak můžete cvičit doma tak často, jak Vám bude příjemné.

- terapeutická jóga - máte pocit, že si potřebujete pořádně máknout, aby se tělo dostali do kondice? Touto hodinou se Vás budu snažit přesvědčit o opaku - na první pohled jednoduché pozice udělají s Vaším tělem při pravidelném opakování divy. Mozek dostane signál, jak má být tělo správně nastavené, a on v mezičase, kdy zrovna nemusíte vůbec cvičit, ho postupně začne srovnávat.

- powerjóga - hodina taková, jakou ji ode mě převážně znáte - silovější, se střídáním pozic, při kterých posílíte svaly, ale i je uvolníte a protáhnete, zakončená relaxací. Součástí hodiny budou i cviky z oční a obličejové jógy,.

 - jemná ranní jóga - poslední hodina víkendu. Využijeme z ní všechno, s čím se setkáte na předešlých hodinách s ohledem na to, že budeme cvičit ráno před snídaní a po dvou dnech, kdy si Vaše tělo a mysl odpočinuly, ale zároveň dostaly zabrat. Možná to bude hodina bez jakékoli střechy a bojovníka 🙂

A klidně i něco navíc, pokud si budete přát 🙂

Ostatní program

Volný čas si organizujete sami. Můžete celý víkend proklábosit, strávit na baru 🙂 nebo vyrazit na výlety po okolí. Můžete si také domluvit wellness. K dispozici je finská, aroma a parní sauna, vířivka, fitness a široká nabídka masáží.

Harmonogram

Příjezd je možný v pátek od 16:00, odjezd v neděli před obědem.

Přesný program včetně jídla a jógy je k dispozici zde.

Ubytování

Budeme bydlet v penzionu Pivovar, který má 6 dvoulůžkových pokojů, na dva z nich se dá dát přistýlka (plnohodnotná postel). Pokud nás bude víc, obsadíme pár pokojů ještě ve vedlejším penzionu Obecná škola 🙂

Stravování

Bohatá snídaně ve formě švédských stolů.

Na oběd i večeři je možnost výběru ze dvou jídel, vždy jedno z nich je vegetariánské. Pokud nebudete mít v sobotu zájem o oběd, cena pobytu bude nižší o 290 Kč.

Cena

Cena za víkendový pobyt (obsahuje ubytování, jógový program, stravování formou plné penze, rekreační poplatky) je 3.890 Kč.

- zrušení sobotního oběda - 290 (o tuto cenu bude ponížená celková platba za pobyt)

- příplatek za jednolůžkový pokoj (150 Kč za obě noci)

- wellness budete platit na místě

- cena je splatná na účet 2700804957/2010 (Fio banka).

Storno podmínky

Při stornu pobytu 61 a více dní před nástupem pobytu bude zaplacená záloha vrácena v plné výši. Storno podmínky - můžete za sebe poslat náhradníka, jinak při zrušení pobytu storno poplatek

- 60 - 31 dnů předem - 20% z ceny pobytu bez jídla a jógového programu

- 30 - 19 dnů předem – 50% z ceny pobytu bez jídla a jógového programu

- 18 -11 dnů předem – 75% z ceny pobytu bez jógového programu

- 10 a méně dnů předem – 100% ceny pobytu jógového programu

Přihlášení

Přihlásit se můžete na následujícím odkazu.

Komentáře jsou vypnuty.