Kdo jsem

Pár věcí, které byste možná o mně chtěli vědět, než přijdete na první hodinu :-):

 • Narodila sem se v roce 1979 do vinařské rodiny a dětství strávila v malebné obci Mutěnice na jihu Moravy
 • Jako malá jsem vinice a všechna pole, která rodiče vlastnili a na kterých jsme museli pořád pracovat, neměla ráda. Dnes se na ně ráda vracím a na dobu dětství s úsměvem vzpomínám.
 • Jsem maminkou dvou holčiček (*2009 a 2014) - dvou rozárek, o nichž bych ani neřekla, že mají stejné rodiče - povahově i vzhledově jsou každá úplně jiná - jedna s andělskou tváří a čertíkem v těle, kopie tatínka, druhá kopie moje, která pomáhá vždycky, všude a všem.
 • Žiji s rodinou kousek od Brna.
 • Jsem trochu alternativní člověk, zastánce montessori a alternativního přístupu k dětem. Nechávám jim svobodu, zároveň ale vyžaduji dodržování určitých pravidel.
 • Věřím, že všechny nemoci a fyzické neduhy nás a našich dětí jsou způsobené bloky nastřádanými v průběhu života a že si sami můžeme za to, jaké lidi a situace do něj přitahujeme.

máma2

 

alternativa 4

 

montessori

 

respekt

 

 • Jsem žena mnoha tváří, profesí a koníčků - jsem zaměstnaná jako projektový manažer, odreagovávám se při józe, ručních pracech (hlavně šití a háčkování). Kdysi jsem říkala, že nikdy na děti nic tvořit nebudu, ale dnes utrácím neskutečné množství peněz za látky a potřebné serepetičky 🙂
 • Miluju svou rodinu, zmrzlinu, čokoládu, moře, hory v létě...I když mám strach z výšek, moc se těším, až holky trochu odrostou a my se společně vydáme za nějakým horským dobrodružstvím.
 • Nejsem žádný sportovec - na kole jsem začala více jezdit, až se nám narodily dcery, na kolečkových bruslích se cítím jistě, jen když před sebou táhnu kočár, a kopec na lyžích sjedu většinou bez pádu. O žádné technice nemůže být řeč...;-)
 • Jsem trochu konzervativní a trvá mi dlouho, než se pustím do něčeho nového. za to mám ale potom všechnu práce dobře naplánovanou a zorganizovanou.
 • Mluvím hodně a dlouho. Když se mnou potřebujete mluvit, nebojte se mě zastavit 🙂
 • Mám ráda modrou barvu, i když poslední dobrou se v mém šatníku začínají stále častěji objevovat všechny.

slunicko

 

hackovani2

 

bananas-282319_640

 

hory

 

Mí kamarádi o mně říkají, že mám spoustu energie a že nechápou, kde ji beru a ani nevěří, že neumím odpočívat. Myslím si, že za to může i jóga. Jóga je pro mě výborným zpestřením ke všem mým aktivitám a i díky ní všechno zvládám a cítím se v pohodě.

Jako všechno, i to, že jsem objevila jógu, byla vlastně úplně náhoda... A tehdy by mě vůbec nenapadlo, že mě bude tak bavit a budu ji rozdávat dál....

A proč byste si měli na svoje hodiny vybrat právě mě?

Třeba proto, že všechny svoje hodiny se snažím dělat tak, aby každá z nich byla jiná a aby si na nich přišli na své jak začátečníci, tak i pokročilí. Není pro mě důležité, abych si zacvičila já, ale vy. Pokud to jde, věnuji se vaším individuálním požadavkům a hodinu přizpůsobuji vašim potřebám.

Při hodinách powerjógy nečekejte žádné stoje na hlavě nebo krkolomné balanční pozice (i když jednou za čas je pro zpestření do hodiny zařadím :-)), ani příliš hluboký duchovní záměr, který k józe patří a já jej plně respektuji a přiznávám, že sama k němu začínám mít poslední dobou hodně blízko ;-). Moje hodiny jsou dynamické a zaujmou vás, pokud vyhledáváte cvičení, při kterém se zapotíte, posílíte a protáhnete celé tělo, ale naleznete zde také pohodu a uvolnění. A je jedno, jak rychlá hodina je.

V rámci kurzů hormonální jógy nabízím hlavně pohodu a individuální přístup. Nechci mít na kurzech mnoho účastnic, právě proto, že se chci každé z vás individuálně věnovat a být ji jistá, že po kurzu odcházíte domů s perfektně naučenou sestavou, jejíž cvičení vám pomůže vyřešit problémy, kterými trpíte.

Při cvičení s dětmi se hlavně snažím,  aby hodina děti bavila a aby vám o ní vyprávěli hned, jakmile se dostanou domů 🙂 Uzpůsobuji ji jejich momentálnímu rozpoložení a jsem ráda, když i oni se stanou jejími spolutvůrci.

Neusínám na vavřínech a navštěvuji neustále semináře a workshopy, abych se i já posouvala ve své praxi dál a mohla vám co nejvíc předávat.

Moc ráda vás na svých hodinách uvidím a věřím, že z nich budete odcházet spokojení.

 

Můj příběh

Přečtěte si, jak jsem se k józe dostala

 

 

Reference

Co o hodinách říkají mí klienti

 

 logo - certifikát

Certifikáty a školení

Seznam absolvovaných seminářů a workshopů

 

 

logo - kontakt

Kontakt

Email, telefon, bankovní spojení, IČO

Komentáře jsou vypnuty.